“Këpuca e Artë”/ “Uragani” Kane nuk ka të ndalur, afrohet edhe Lautaro

Harry Kane vazhdon me ecurinë pozitive te Bayern Munich dhe fiton pozicione në renditjen e trofeut…

Probleme në shpatull, Bellingham mund të humbasë ndeshjen e Championsit

Real Madridi mund të bëjë pa Jude Bellingham në ndeshjen kundër Bragës në Champions League. Anglezi…

Grisi fotografinë e tij, prishet miqësia e Soni Malaj dhe Sinan Hoxhës?

Gjatë lojës me fotografi të personazheve, Soni ka habitur me veprimin e saj, duke grisur fotografinë…

Kur duhet t’i blini fëmijës suaj telefonin e parë

Fëmijët nga mosha tetë deri në 12-vjeç kalojnë pak më pak se pesë orë në ditë…

Dafina Zeqiri e konfirmon: Do të martohem në vitin 2024

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, javë më parë u raportua se do të martohet së…

Luana Vjollca drejt altarit?

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e spektaklit televiziv “Love Island Albania” dhe 4 çiftet u zhvendosën…

Blero: Banorët i qes ‘out’ veç me dy fjalë, por nuk dua sepse kanë familje (VIDEO)

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Blero ka goditur me një deklaratë të bërë për banorët…

Një shkrirje e njeriut dhe makinës që do të ndryshojë botën

Me ndihmën e teknologjisë së re të ekzoskeletit, një makinë që ngjitet në trupin e përdoruesit,…

Cilat janë 99 qytetet bregdetare në mbarë botën që po fundosen me shpejtësi të frikshme, rrezikohen 200-milionë njerëz

Studimi i fundit i kryer nga studiues në Universitetin e Rhode Island ka hedhur dritë mbi…

Scholz përballet me trysni për shkak të numrit të madh të emigrantëve

Kancelari i Gjermanisë, Olaf Scholz, do të takohet sot me 16 guvernatorët shtetërorë të Gjermanisë për…