Digjet një objekt në Ohër, humb jetën një person

Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit njofton se sot në orët e para të mëngjesit është intervenuar në një objekt privat të djegur në fazën e flakjes, në fshatin Trebenishtë – Komuna e Debarcës.

Gjatë intervenimit, theksojnë nga atje, janë nxjerrë dy persona me djegie të lehta dhe lëndime trupore.

“Në të njëjtin objekt është gjetur edhe një person i vdekur”, shtojnë nga Njësiti Territorial Zjarrfikës i Komunës së Ohrit./Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *