Si u ndjenë familjarët e Mbresës kur të njëjtës iu bë pyetja e ligë në darkën e të nominuarve? (VIDEO)

Një pyetje e ligë që zgjoi shumë reagime iu bë banores Mbresa Hajrullahu në darkën e të nominuarve në Big Brother Vip Kosova.

Asaj iu bë pyetja nëse dëshira për t’u futur mes ciftesh i vie nga mllefi i ndarjes së prindërve të saj.

Këtë të diel në “Big Talk” ishte e ftuar motra e konkurrentes, Andisa Hajrullahu, njofton Klankosova.tv.

“Mbresa në momentin që e ka ndarë historinë, së pari mendoj që meriton me u përgëzu që ka pasur guximin me nda një histori të tillë dhe dy nga problemet e saja më të mëdha ndoshta në jetën e saj. Mbresa  e ka tregu historinë për një lloj sensibilizimi me nda ato emocione me njerëzit që kalojnë të njëjtën ngjarje në jetën e tyre, dhe  e kemi pritur që ka me pasë mundësi me u paragjyku, por të përdoret deri në atë pikë historia e saj ka qenë shumë e ulët”, tha e motra.

Për të kuptuar se cfarë zëmërimi shkaktoi të familjaret pyetja që iu bë këngëtares nga Ferizaji,  klikoni klipin, dhe emisionin e plotë:

/klankosova.tv/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *