Ledri i jep fund njëherë e mirë me Sarën, habit të gjithë me veprimin

Lajmi i ndarjes së Ledrit dhe Sarës po bën xhiron e rrjetit prej ditësh. Fakti se nuk po postonin më bashkë, mungesa e Ledrit krah Sarës në premierën e filmit “Në kuadër të dashurisë”, bënë që dyshimet të shtohen. Kjo derisa u konfirmua ndarja e çiftit. Por tani Ledri ka habitur të gjithë me një tjetër veprim.

Reperi ka fshirë këngën e tyre me titull “Gjendje”. Nëse kërkoni në Youtube këngën e Ledrit dhe Sarës, nuk e gjeni. Videoklipi i këngës “Gjendje” protagoniste në të cilën ishte pikërisht Sara, është fshirë nga Youtube. Epo kjo duket se është një prej shenjave se çifti i ka ndarë rrugët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *