Aksident në autostradën Shkup – Gostivar në dalje të Tetovës

Një aksident para pak çastesh ka ndodhur në autostradën Shkup – Gostivar në dalje të Tetovës, sipas informacioneve të para nga Klan M, është aksidentuar një veturë e cila është përplasur me gardhin mbrojtës.

Nuk dihet nëse ka persona të lënduar, policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin./zhurnal.mk/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *