Çfarë nuk keni ditur për ujin e gazuar

Uji i gazuar është pije e cila NUK përmban sheqer, yndyra as kalori, ndërkaq e hidraton…

“Nëse dëshiron ta dish që dikush është për ty, lëre të shkojë” – Blero me këshilla dashurie për Azemin

Konkurrenti i Big Brother VIP Kosova 2, Blero Muharremi, ka zhvilluar së fundmi një bisedë me…

Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

Shqipëria ka zhvilluar një fushatë eliminatore të shkëlqyer në kuadër të Euro 2024. Kuqezinjtë e trajnerit…

Arrijnë të largohen nga Gaza familja shqiptare 6 antarëshe

Jabë evakuar një familje shqiptare me 6 persona nga Gaza për shkak të luftës së Izraelit…

Besimi: 50 milionë euro mjete të favorshme për kompanitë në Maqedoni

Qeveria siguroi qasje në 50 milionë euro shtesë, mjete të favorshme për kompanitë vendase nga Banka…

Kryqi, Kovaçevski akuzon Kasamin për mungesë projektesh / Kasami: Kovaçevski dëshmoi se kryqi është lojë e pushtetit

Kryqi, Kovaçevski akuzon Kasamin për mungesë projektesh / Kasami: Kovaçevski dëshmoi se kryqi është lojë e…

8 maji është shpallur si datë për zgjedhjet presidenciale dhe parlamentare, ka pranuar Kovaçevski

Është e sigurt se 8 maji do të jetë ditë për zgjedhje të dyfishta, kryeministri Dimitar…

Miratohet Rregullorja e re e punës në Kuvendin e RMV-së, zbatimi nga përbërja e ardhshme parlamentare

Kuvendi në kuadër të mbledhjes së 131-të sonte me 83 vota “për” dhe dy “kundër” e…

Nëntë të vdekur nga stuhia në Turqi

Ekipet e shpëtimit në Turqi kërkuan të hënën për 11 anëtarët e zhdukur të ekuipazhit të…

Kroacia përkujton viktimat e masakrës në Vukovar

Viktimat e masakrës në Vukovar të vitit 1991 u përkujtuan me ceremoni në 32-vjetorin e masakrës…