Të shtëna në Tetovë, humb jetën një person

Sot në mbrëmje Tetovë ka pasur të shtëna me armë zjarri në të cilën ka humbur jetën një person, njofton Telegrafi Maqedoni.

Incidenti me armë ka ndodhur në tek vendi i quajtur “Mema”.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia dhe ndihma e shpejtë.

Pritet informacione nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *