‘’Boll ma’’/ Nis marshimi në Prishtinë për Liridona Ademajn

KOSOVË- Ka nisur marshimi në Prishtinë për vrasjen e Liridona Ademajt. Marshimi po zhvillohet tek Amfitetari, në…

Një nënë nga Ballkani tregon se si kursen 800 euro në muaj në Gjermani

Berlin, 7 dhjetor – Një nënë e tre fëmijëve nga Ballkani, e cila jeton me familjen e…

Vrasja e Liridonës, a do të përfshihet prokuroria suedeze në hetimet për zbardhjen e krimit?

Prokuroria e Suedisë nuk ka pranuar që të ndajë informacione lidhur me rastin e vrasjes së…

Të vërtetat e Naim Murselit që çuan Liridonën në varr!

iridona Ademaj 30 vjeç, u vra mizorisht në një plan të organizuar nga bashkëshorti i saj…

Ndërron jetë aktori i madh shqiptar, Mirush Kabashi

Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare aktori i mirënjohur, Mirush Kabashi. Lajmin e kanë bërë…

Ish-kolegu i Naim Murselit: Ishte tip imponues, përfshihej pa ftesë, Pacolli u shokua

Jetlir Zyberaj, këshilltar i Behgjet Pacollit ka treguar njohjen e ish-presidentit të Kosovës me Naim Murselin,…

Skenari i vrasjes makabre pas darkës me fëmijët/ Si Naim Murseli e bindi bashkëshorten të…

Të mërkurën, Naim Murseli i kërkoi bashkëshortes që së bashku me fëmijët të dilnin në një…

Zhduken dy burra dhe një grua në Pejë

Janë zhdukur dy burra dhe një grua në Pejë. Në raportin e policisë bëhet e ditur…

Liridona Ademaj rivarroset sot në fshatin e saj të lindjes

Liridona Ademaj e vrarë para disa ditësh, do të rivarroset sot në fshatin e saj, në…

Kafeneja suedeze ku punonte Liridona bën një gjest human për dy fëmijët e vegjël

Stafi i punës ku punonte Liridona Ademaj në Suedi ka shprehur ngushëllime për humbjen e punëtores…