“Kosovë po vij për ty” – Bebe Rexha ndan njoftimin emocionues për pjesëmarrjen në Sunny Hill Festival

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, ka shprehur entuziazmin e saj për pjesëmarrjen në Synny…

Dhurata Dora dhe Yll Limani publikojnë pesë këngë

Dy këngëtarët e njohur, Dhurata Dora dhe Yll Limani, kanë publikuar pesë këngë. Një nga to…

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin e…

Dua Lipa shkruan histori: Të tri albumet e karrierës së saj janë në listën e 10 albumeve më të shitura në Mbretërinë e Bashkuar

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, është duke iu gëzuar sukseseve të shumta në rrafshin…

“A më do hala?”, Blero e vë në siklet Afronën gjatë intervistës, ja si përgjigjet ajo

Blero dhe Afrona realizuan një intervistë së bashku, dy vjet pas ndarjes së tyre, një podcast…

“Sëmundja doli më e fortë”- Agron Llakaj reagon pas humbjes së bashkëshortes: Ishte shtylla e shtëpisë! Të bësh humor me thikën në zemër është…

Aktori i humorit Agron Llakaj ka reaguar për humbjen e bashkëshortes së tij Kostandina, e cila…

Grupi i rokut tetovar “Elita 5” pas 32 vitesh mban koncert në Tetovë

Pas 32 vitesh, grupi i rokut tetovar “Elita 5” i rikthehet publikut të Tetovës me një…

Bes Kallaku mohon të jetë në një lidhje të re dashurie: Kam të tjera prioritete në jetë

Aktori i njohur shqiptar, Bes Kallaku, prej disa ditësh po flitet për një romancë të re…

“E vogël, e brishtë dhe e pafajshme…” Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP 3! Finalja e madhe, një natë magjike plot surpriza dhe emocione

Egla Ceno është fituese e Big Brother Albania VIP 3, e cila fiku dritat e shtëpisë…

Pret të bëhet nënë, dedikimi i Sara Gjordenit: Erdhe të më japësh frymë kur bota po ma merrte

Sara Gjordeni dhe Bardhi pak javë më parë ata zbuluan se do të bëhen së shpejti…