Policia e gjen 16 vjeçaren nga Shkupi e cila u raportua si e humbur

Zyrtarët policorë kanë gjetur 16 vje♪5are nga Shkupi e cila u raportua si e humbur.

Nga policia theksojnë se vajza është gjetur në Qendër dhe se e kanë dorëzuar te prindërit.

Gjatë ditës së djeshme, e ëma e vajzës 16 vjeçare në stacionin policor në Aerodrom raportoi vajzën e saj për të humbur.

Ende nuk dihen shkaqet dhe ku ka shkuar vajza gjatë 24 orëve./Telegrafi/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *