Bardhi romantik thur fjalët më të bukura për Sarën

Bardhi dhe Sara po e shijojnë romancën e tyre edhe pas daljes nga shtëpia e ‘Big Brother VIP Albania’.

Gjatë kësaj jave Sara kishte bërë disa deklarata të forta si për ish banorët, gazetarët, dhe Luizin e Kiaren, shkruan “Kosovarja”.

Andaj ndjekësit e bombarduan me komente të shumta negative, por Bardhi është ai i cili nuk po e len vetëm Sarën të kaloj këtë periudhë jo të lehtë.

Këngëtari ka bërë një postim mjaftë romantik ku ishte shprehur “Luftarakja ime e vogël”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *