Ajdari:Sllupçani gjithmonë rreshtohet pas ideve madhore

Kandidati i Frontit Evropian, Bujar Osmani sot ka realizuar një vizitë në fshatin Sllupçan të komunës së Likovës, përcjell agjencia e lajmeve INA.

Para banorëve të kësaj ane, Osmani ka prezantuar platformën e tij për president si dhe objektivat e partisë që i takon.

Takimi është komentuar nga deputeti i zonës, Berat Ajdari.

“Sllupçani gjithmonë rreshtohet pas ideve madhore. PO #FrontitEuropian, PO idesë së Presidentit të parë shqiptar”, ka shkruar ai. (INA)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *