Shqipëria me mesataren më të lartë, Sylvinho lë pas De Biazin dhe Rejën

Shqipëria ka zhvilluar një fushatë eliminatore të shkëlqyer në kuadër të Euro 2024.

Kuqezinjtë e trajnerit Sylvinho janë kualifikuar një ndeshje para përfundimit të takimeve në Grupin E teksa skuadra e drejtuar nga trajneri Sylvinho rezulton si kombëtarja me mesataren më të lartë të pikëve të grumbulluar në këto 30 vitet e fundit. Ekipi i drejtuar nga Sylvinho ka një mesatare prej dy pikësh për ndeshje, më mirë edhe se fushata eliminatore e De Biazit apo edicioni i fundit i Edy Rejës.

Tabela e publikuar në emisionin “Kuqezi”:

Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *